Inschrijven voor nieuwe leerlingen en voor leerlingen geboren in 2021 (schooljaar 23-24)

Geprikt op

Deel dit bericht via

Inschrijven voor nieuwe leerlingen en voor leerlingen geboren in 2021 (schooljaar 23-24)
Bent u of kent u iemand die zijn/haar kind(eren) voor volgend schooljaar wil inschrijven in onze basisschool?
 
Onderstaande informatie is voor nieuwe leerlingen in de basisschool geboren voor of in 2021.
Op onze school kan je enkel inschrijven via digitale aanmelding via www.naarschoolinaalst.be

1. de digitale aanmelding gebeurt tussen 28 februari en 21 maart (je kan meerdere scholen kiezen / je krijgt voorrang in een school waar al een broer of zus is MAAR je moet ook dan digitaal aanmelden) 
2. op 21 april krijg je een ticket met het resultaat van de aanmelding (je krijgt één van de scholen toegewezen die je hebt gekozen
3. tussen 24 april en 15 mei schrijf je je kind in op school, na afspraak met de directie
4. na 15 mei starten de vrije inschrijvingen dus dan kan je zonder ticket inschrijven maar enkel in een school die nog vrije plaatsen heeft

Heb je vragen rond aanmelden/inschrijven? Dan kan je terecht bij ons op school, bij het CLB, bij Huis van het Kind, bij de Vierdewereldgroep Mensen voor Mensen, bij Digipunt.

Meer informatie vind je ook op www.naarschoolinaalst.be

Wij hebben op onze school een infovoordracht op 14 maart om 20u. We vragen uitdrukkelijk om hier aanwezig te zijn, zeker aan de nieuwe ouders die nog geen kind op onze school hebben ingeschreven.
Onze opendeurdag gaat door op 22 april.

(c)2021 Steinerschool Michaëli Aalst – Privacybeleid

Web design: Schooly (een realisatie van The Buzz Company)